STAŇTE SE BALÍKOVNOU!

Získáte nové zákazníky i další zdroj tržeb.
Ať už máte kamennou provozovnu,
obchodní řetězec
nebo samoobslužné BOXY.

Obrázek 1

3 důvody, proč se to vyplatí

Noví zákazníci

Noví zákazníci

To by bylo, aby si člověk u vás rovnou nenakoupil, když si půjde ODESLAT nebo VYZVEDNOUT balík. Zákazníky pak začnete počítat v jiných jednotkách.
Provize

Provize

Platíme vám za každý vydaný balík. Nákupy na e-shopech frčí a všechno naznačuje, že letos bude poslaných balíků zase o něco víc než loni.
Online reklama

Online reklama

Na všech e-shopech s dopravou přes Balíkovnu si zákazník může vybrat i vaše PODACÍ i VÝDEJNÍ místo. Není na škodu si udělat online reklamu úplně zdarma.

Jak to funguje?

1

Vybavíme vás aplikací, ve které budete spravovat všechny balíky k odeslání i vyzvednutí. Žádné zbytečné papírování                         a zdržování. Vše běží online, 24 hodin denně.

2

Každý všední den vám přivezeme balíky, vy si je pomocí aplikace naskenujete, potvrdíte převzetí a uložíte. A také odvezeme podané balíky od zákazníků.

3

Jakmile v aplikaci potvrdíte převzetí balíku, zákazníkovi přijde avízo,  že je balík připravený. Současně mu pošleme kód pro vyzvednutí.

4

Až se u vás zákazník s kódem objeví, stačí kód vyťukat do aplikace. Pokud je potřeba zaplatit dobírku, uvidíte v aplikaci. Vyberete peníze       a vydáte balík.

5

Stejně jednoduše funguje i podání. Zákazník k vám přinese balík s podacím kódem. Ten zadáte do aplikace a je hotovo. Nebo má na balíku nalepený adresní štítek. Peníze nevybíráte, zákazník už má zaplaceno dopředu kartou.

​​​​​​

Co k tomu potřebujete?

Internet

Internet

Připojení k internetu s rychlostí alespoň 2 Mb/s. Tu dnes zvládnou všichni poskytovatelé internetového připojení, takže není co řešit.
Zařízení

Zařízení

Počítač, tablet nebo chytrý telefon libovolné značky. Doporučujeme velikost displeje alespoň 6", to je úhlopříčka větší než 15 cm.
Provozovnu

Provozovnu

Místo, kde budete přijímat a vydávat balíky...

Ještě vás něco zajímá?

Neklademe si zbytečné nároky na typ provozovny, můžou to být potraviny, cukrárna, trafika nebo třeba prodejna kol, švadlenka, kosmetický salón i kadeřnictví. Kamenná provozovna, která je dobře přístupná, má příjemné prostory, alespoň minimální skladovací možnosti a přátelskou provozní dobu.

Balíkovna je síť otevřená každému zájemci i alternativním typům balíkových výdejních platforem.

Pokud provozujete samoobslužné boxy nebo jiný obchodní řetězec s 5 a více pobočkami, ozvěte se nám na email chcibalikovnu@balikovna.cz a připojte kontakty. Spojíme se s vámi a rádi se dohodneme na možnostech i formě spolupráce.

Pokud máte kamennou provozovnu vyplňte PDF formulář a odešlete na adresu chcibalikovnu@balikovna.cz Pokud splníte požadované podmínky, oslovíme vás s přímou nabídkou spolupráce včetně návrhu smlouvy. 

Pokud provozujete obchodní řetězec s 5 a více pobočkami nebo samoobslužné výdejní boxy, formulář nevyplňujte. Napište nám rovnou na adresu chcibalikovnu@balikovna.cz  Spojíme se s vámi, popíšeme podmínky a připravíme nabídku spolupráce včetně smlouvy. 

Po splnění podmínek a podpisu smlouvy se stáváte Balíkovnou a dostanete od nás reklamní označení i přístup do aplikace pro evidenci balíků.

Celý proces je navržen tak, abyste nemuseli řešit zbytečnou administrativu. Každá Balíkovna má svoji tzv. řídící poštu, která vám pomůže a zajistí přímou podporu. V případě technické poruchy aplikace pro evidenci balíků je k dispozici helpdesk České pošty.

Doporučte mu, aby se ještě jednou podíval do SMS nebo e-mailu, kam jsme mu kód posílali. Kód si také může nechat znovu poslat. Stačí jednoduše vyhledat balík ve sledování zásilky a kliknout na možnost „Odeslat kód znovu“.  Další možností je počkat na avízo, které dostane 2 dny před koncem úložní doby balíku a kde je kód uvedený. Poslední možností je přesměrování na ukládací poštu, tam si může balík vyzvednout s průkazem totožnosti.

Zákazník vám poplatek uhradí, stejně jako dobírku, při převzetí balíku. Tyto dodatečné poplatky zákazníkovi vznikají při využití zpoplatněných služeb v aplikaci Změna doručení online. Nejčastěji jde o poplatek za změnu ukládací pošty nebo v případě Balíku Na poštu doručení do Balíkovny.

Jdete do toho?

Pokud věříte, že by to mezi námi mohlo klapat, poprosíme vás o vyplnění PDF formuláře. Zabere vám to asi 10 minut. Jakmile se k nám formulář dostane, spojíme se s vámi a společně se posuneme dál.