Spojte užitečné s výdělečným

Připojte se k nejrychleji rostoucí síti výdejných míst Balíkovny. Oslovte svým současným sortimentem zcela nové potencionální zákazníky a využijte provizí, které vám zaplatíme za každý balík. Prostě, když balíky, tak Balíkovna.

3 důvody, proč se to vyplatí

Noví zákazníci

Noví zákazníci

To by bylo, aby si člověk u vás rovnou nenakoupil, když už si půjde pro svůj balíček. Zákazníky pak začnete počítat v jiných jednotkách.
Provize

Provize

My platíme vám, a to za každý vydaný balíček. Nákupy na e-shopech frčí. A zdá se, že letos bude zase o něco více balíků než loni.
Online reklama

Online reklama

Na všech e-shopech s dopravou přes Balíkovnu si zákazník může vybrat i vaše výdejní místo. Není na škodu si udělat online reklamu úplně zdarma.

Jak to funguje?

1
Vybavíme vás aplikací, pomocí které budete mít vy i my přehled o balících. Každý všední den vám přivezeme balíky a vy si je pomocí aplikace naskenujete, potvrdíte převzetí a uložíte. Žádné zbytečné papírování a zdržování.
2
Jakmile v aplikaci potvrdíte převzetí balíku, zákazníkovi přijde informace, že je pro něj balík připravený. Zároveň mu pošleme kód pro vyzvednutí. Takže vy vlastně nemusíte dělat nic.
3
Až se u vás zákazník s kódem objeví, stačí kód vyťukat do aplikace. Sedí? Paráda. Balík mu vydáte a je hotovo. Jestli je potřeba balík zaplatit uvidíte v aplikaci. Pak stačí jen vybrat peníze.
4
Může se stát, že si zákazník balík nevyzvedne včas. Nemějte obavy, balíky si zase odvezeme zpět, aby vám nezabíraly zbytečně místo.
5
To nejlepší nakonec. Jednou měsíčně nám pošlete fakturu.

Co k tomu potřebujete?

Internet

Internet

Připojení k internetu s rychlostí alespoň 2 Mb/s. Tu dnes zvládnou všichni poskytovatelé internetového připojení, takže není co řešit.
Zařízení

Zařízení

Počítač, tablet nebo chytrý telefon libovolné značky. Doporučujeme velikost displeje alespoň 6", to je úhlopříčka větší než 15 cm.

Ještě vás něco zajímá?

Neklademe si zbytečné nároky na typ provozovny, můžou to být potraviny, cukrárna, trafika nebo třeba prodejna kol, švadlenka, kosmetický salón i kadeřnictví. Kamenná provozovna, která je dobře přístupná, má příjemné prostory, alespoň minimální skladovací možnosti a přátelskou provozní dobu.

Jakmile pošlete formulář na adresu chcibalikovnu@balikovna.cz, Česká pošta ho vyhodnotí. Pokud splníte požadované podmínky, oslovíme vás s přímou nabídkou spolupráce včetně návrhu smlouvy. Po podpisu smlouvy se stáváte Balíkovnou a dostanete od nás reklamní označení provozovny i přístup do aplikace pro evidenci balíků.

Celý proces je navržen tak, abyste nemuseli řešit zbytečnou administrativu. Každá Balíkovna má svoji tzv. řídící poštu, která vám pomůže a zajistí přímou podporu. V případě technické poruchy aplikace pro evidenci balíků je k dispozici helpdesk České pošty.

Doporučte mu, aby se ještě jednou podíval do SMS nebo e-mailu, kam jsme mu kód posílali. Další možností je počkat na avízo, které dostane 2 dny před koncem úložní doby balíku a kde je kód uvedený. Poslední možností je přesměrování na ukládací poštu, tam si může balík vyzvednout s průkazem totožnosti.

Zákazník vám poplatek uhradí, stejně jako dobírku, při převzetí balíku. Tyto dodatečné poplatky zákazníkovi vznikají při využití zpoplatněných služeb v aplikaci Změna doručení online. Nejčastěji jde o poplatek za změnu ukládací pošty nebo v případě Balíku Na poštu doručení do Balíkovny.

Jdete do toho?

Pokud věříte, že by to mezi námi mohlo klapat, poprosíme vás o vyplnění PDF formuláře. Zabere vám to asi 10 minut. Jakmile se k nám formulář dostane, spojíme se s vámi a společně se posuneme dál.