Zdeněk Vejšický, Před 8 hodinami.

Vytížené Balíkovny Důležité

Obecné
varovná ikonka

Je vaše oblíbená Balíkovna vytížená? Nebojte, váš balíček nevrátíme. Počká na vás v Balíkovně na poště, kam běžně chodíte. Včas vám o tom dáme vědět.

zavírací ikonka

Novinka

Balíkovna
jede v obou směrech

Vydává i odesílá.
Balík teď pošlete jen za 65 Kč

Balíkovna
Rychle

Rychle

Balík si vyzvednete běžně už druhý den. I dobírku zaplatíte online.
Jednoduše

Jednoduše

S kódem pro vyzvednutí se nestihnete ani rozkoukat a už jdete domů s balíkem.
Blízko

Blízko

Najdete nás v obchodě, trafice i na poště. Máme téměř 5 000 míst a další přibývají.

4 fakta

5 faktů o Balíkovně

Už jsme se viděli

Kolem jedné z 5 tisíc Balíkoven možná chodíte každý den.

Picture-1
  1. Koukněte nám pod ruce

Cestu balíku kdykoliv zkontrolujete na webu i v mobilu.
Picture 2
Adresu už nepotřebujete
Pro odeslání vám stačí jméno, telefon a e-mail.
Picture 3
Chceme to jednodušší
Balík vám vyzvedne kdokoliv, komu dáte kód.
Picture 4
Novinka
Balíkovna je obousměrná 
Umíme vydávat i posílat, a to jen za 65 Kč.
Picture 5
MapCZ

Jsme všude tam,
kde nás potřebujete mít.

Na poštách, v nákupáku i v trafice za rohem.
A také na prodejních místech SAZKA.
VYHLEDAT BALÍKOVNU

Ještě vás něco zajímá?

Stačí si na vašem oblíbeném e-shopu vybrat doručení Balíkovnou. Pokud tento způsob nenabízí, dejte nám o tom prosím vědět na podporaobchodu@cpost.cz a my se pokusíme dohodnout na spolupráci. Mezitím si můžete vybrat doručení Českou poštou a balík si přesměrovat pomocí Změny doručení online.

Balíkovnu mimo poštu provozujeme u některého z našich partnerů. Najdete ji třeba v prodejně potravin, papírnictví, trafice nebo drogerii. A nově také na vybraných prodejních místech SAZKA. Balíkovna na poště je speciální přepážka, kde si můžete balík rychle vyzvednout. Některé Balíkovny jsou i na poštách, které jsou provozovány našimi partnery. Říkáme jim Pošty Partner.

Nebojte, na vyzvednutí budete mít dostatek času. Počká na vás 7 kalendářních dní. Jakmile se bude blížit konec úložní doby, ještě vám dáme vědět do e-mailu nebo smsky. Úložní dobu vašeho balíku zjistíte ve Sledování balíku.  

Pomocí kódu pro vyzvednutí, který najdete v e-mailu nebo smsce. K tomu nám řeknete jméno adresáta nebo číslo zásilky.  
Pokud vyzvedáváte v Balíkovně na poště, možná narazíte na vyvolávací systém. Tam stačí zmáčknout tlačítko „Zrychlený výdej zásilek“ a zadat kód pro vyzvednutí. Na řadu se tak dostanete do pár minut. Na poštách můžete vyzvedávat i pomocí dokladu totožnosti. 
 

Určitě ano. Stačí mu předat kód pro vyzvednutí spolu se jménem adresáta nebo číslem balíku. Kód najdete v e-mailu nebo smsce.

Poslat něco z jedné Balíkovny do druhé není těžké. Vyplníte data na webu a online i zaplatíte, vytisknete si štítek a odnesete balík na kteroukoliv Balíkovnu. Jde to i bez štítku, když na balík napíšete podací kód a jméno adresáta, s tím si poradí ale jen v Balíkovně na poště.

Někdy se může stát, že vámi vybraná Balíkovna nemůže balík převzít. Například proto, že už je plná. Chceme, abyste měli balík co nejrychleji, a proto ho rovnou převezeme na nejbližší vhodnou poštu. Vy se tak nemusíte o nic starat. Informace o náhradním výdejním místě vám dáme vědět v smsce nebo e-mailu. Najdete je také ve Sledování balíku.

Bohužel to nejde. Balíkovny se nacházejí i na menších provozovnách s omezenou kapacitou skladu, proto potřebujeme, abyste si balík vyzvedli co nejrychleji do 7 kalendářních dní. Ale nebojte, pokud nestíháte, můžete předat kód pro vyzvednutí někomu, kdo balík převezme za vás.

Poštovné za odeslání balíku zaplatíte dopředu online. Dobírku zaplatíte v Balíkovně na poště kartou i hotově. V Balíkovně mimo poštu zaplatíte přes odkaz v e-mailu, že je balík připravený k vyzvednutí nebo v hotovosti na místě. Dobírku zaplatíte i ve sledování balíku pod tlačítkem zaplatit kartou.

Máme radost, že si naše služby oblíbilo takové množství zákazníků. Pro některé frekventované Balíkovny mimo poštu to může znamenat, že dočasně dojde k naplnění kapacity skladu. Abyste si balík mohli přesto vyzvednout, uložíme vám ho na nejbližší Balíkovnu na poště. To je ta, kam běžně chodíte i pro jiné zásilky.

Vyberte si Balíkovnu na poště, tam vám můžeme dostatečnou kapacitu skladů vždy zaručit. Navíc to tam funguje stejně rychle, jako v každé jiné Balíkovně a balíček si odnesete za pár minut, jak jste zvyklí.
Na velký poštách, kde jsou vyvolávací systémy, vás můžeme navíc přednostně obsloužit. Stačí  zmáčknout tlačítko „zrychlený výdej balíku“ a půjdete obratem na řadu.

Feedback Icon

Jaký je váš názor na Balíkovnu?

Jste s Balíkovnou spokojeni? Nebo pro nás máte nějaký námět na zlepšení?