Balíky posílám jen za 65 Kč.

Stačí se u nás jen zaregistrovat.

Balíkovna
Rychle

Rychle

Balík si vyzvednete běžně už druhý den. I dobírku zaplatíte online.
Jednoduše

Jednoduše

S kódem pro vyzvednutí se nestihnete ani rozkoukat a už jdete domů s balíkem.
Blízko

Blízko

Jsme na každém rohu. V trafice, obchodě i na poště. A nově si balík vyzvednete i v AlzaBoxech..

Když balík, tak Balíkovna

Máte ji za rohem. Kolem jedné z Balíkoven nebo AlzaBoxů možná chodíte každý den.

Picture-1
 1. Jako stvořená pro nákupy
  v e-shopech
  . Objednáte
  a balík máte pod palcem. Na webu i v mobilu.

Picture 2
Vyzvedne třeba i přítelkyně.
Nestíháte? Balík za vás vyzvedne kdokoliv, komu předáte kód. 
Picture 3
Doručení do druhého dne.
Adresy nepotřebujete,
všechno vyplníte online.
A rovnou i zaplatíte.
Picture 4
Novinka

Balík odešlete ze všech AlzaBoxů!  Všechno zařídíte online, vytisknete si adresní štítek a nalepíte na balík. Mrkněte, jak postupovat

 

Picture 5
MapCZ

Jsme všude tam,
kde nás potřebujete mít.

Na poštách, v nákupáku i v trafice za rohem. A také v síti   samoobslužných AlzaBoxů. 
VYHLEDAT BALÍKOVNU

Výhody účtu Moje Balíkovna

Zaregistrujte se a posílejte balíky jen za 65 Kč. 

Icon

Balíky přehledně na jednom místě pro lepší kontrolu.

Icon

Ještě rychlejší odesílání díky předvyplněným údajům.

Icon

Zobrazení detailních informací, třeba kódu pro vyzvednutí

Ještě vás něco zajímá?

Zvýhodněná cena 65 Kč se vztahuje na balíky odeslané z webu balikovna.cz/poslat-balik do jakékoliv jiné Balíkovny v rámci České republiky.

 

Cena 65 Kč je určená jen pro registrované uživatele do účtu Moje Balíkovna a je poskytnuta tedy výhradně přihlášeným uživatelům, kteří u nás mají vytvořený účet.  

 

Je to snadné, jen si u nás na webu vytvořte účet Moje Balíkovna a přihlaste se. Pokud už účet u nás máte, pak se stačí jen přihlásit a z webu balikovna.cz/poslat-balik odeslat balík do jakékoliv Balíkovny v ČR.

 

Zvýhodněná cena 65 Kč se vám automaticky načte po přihlášení do účtu Moje Balíkovna a při vyplňování údajů k odeslání balíků. 

 • Balíkovna na poště

Pro vyzvednutí na poště budete potřebovat kód pro vyzvednutí, který najdete v e-mailu nebo smsce, a jméno příjemce balíku. Vyzvednout můžete i pomocí dokladu totožnosti. Na poštách se můžete setkat s vyvolávacím systémem. Na něm stiskněte tlačítko „Vyzvednutí s kódem“ a zadejte kód pro vyzvednutí. Na řadu pak půjdete do pár minut. 

 

 • Balíkovna mimo poštu.

Pro vyzvednutí u našich partnerů budete potřebovat kód pro vyzvednutí a jméno příjemce. 

 

 • Balíkovna-BOX 

Pro vyzvednutí zadáte kód pro vyzvednutí na displeji boxu. Otevře se schránka, vyzvednete balík, schránku zavřete a je hotovo. Pokud máte balík s dobírkou, zaplaťte ji předem přes Sledování balíku nebo pomocí odkazu v e-mailu. Dokud balík není zaplacený, nejde schránku otevřít. 

Určitě ano. Stačí mu předat kód pro vyzvednutí spolu se jménem adresáta nebo číslem balíku. Kód najdete v e-mailu nebo smsce.

Někdy se může stát, že vámi vybraná Balíkovna nemůže balík převzít. Například proto, že už je plná. Chceme, abyste měli balík co nejrychleji, a proto ho rovnou převezeme na nejbližší vhodnou poštu. Vy se tak nemusíte o nic starat. Informace o náhradním výdejním místě vám dáme vědět v smsce nebo e-mailu. Najdete je také ve Sledování balíku.

Bohužel to nejde. Balíkovny se nacházejí i na menších provozovnách s omezenou kapacitou skladu, proto potřebujeme, abyste si balík vyzvedli co nejrychleji do 7 kalendářních dní. Ale nebojte, pokud nestíháte, můžete předat kód pro vyzvednutí někomu, kdo balík převezme za vás.

 • Balíkovna na poště 

Na všech poštách můžete platit hotově i kartou. 

 

 • Balíkovna mimo poštu 

V některých Balíkovnách u našich partnerů není možné platit kartou. U těchto Balíkoven můžete využít platbu předem online kartou. Vyhledejte si váš balík ve Sledování balíku a pokud je už připravený k vyzvednutí, klikněte na tlačítko „Zaplatit kartou online“. Zaplatit můžete i pomocí odkazu v e-mailu. Ten odesíláme ve chvíli, kdy je balík připravený k vyzvednutí. 

 

 • Balíkovna-BOX 

Pokud váš balík čeká v Balíkovna-BOXU a je s dobírkou, pak je nutné ho zaplatit předem online kartou. Dokud balík není zaplacený, nejde schránku otevřít. Vyhledejte si váš balík ve Sledování balíku a klikněte na tlačítko „Zaplatit kartou online“. Zaplatit můžete i pomocí odkazu v e-mailu. Ten odesíláme ve chvíli, kdy je balík připravený k vyzvednutí. 

Stačí si na vašem oblíbeném e-shopu vybrat doručení Balíkovnou. Pokud tento způsob nenabízí, dejte nám o tom prosím vědět na podporaobchodu@cpost.cz a my se pokusíme dohodnout na spolupráci. Mezitím si můžete vybrat doručení Českou poštou a balík si přesměrovat pomocí Změny doručení online.

Balíkovna-BOX je novinka. Je to samoobslužné zařízení, ze kterého si můžete vyzvednout balík kdykoliv a bez front.

 

Balíkovnu mimo poštu provozujeme u některého z našich partnerů. Najdete ji třeba v prodejně potravin, papírnictví, trafice nebo drogerii. A také na vybraných prodejních místech SAZKA.

 

Balíkovna na poště je speciální přepážka, kde si můžete balík rychle vyzvednout. Některé Balíkovny jsou i na poštách, které jsou provozovány našimi partnery. Říkáme jim Pošty Partner.  

Balíky připravené k vyzvednutí na poštách nebo u našich partnerů počkají 7 kalendářních dní. Balíky připravené v Balíkovna-BOXECH čekají přibližně 2 pracovní dny.

 

Přesnou dobu pro vyzvednutí vašeho balíku zjistíte ve Sledování balíku nebo v e-mailu. Jakmile se bude blížit konec doby pro vyzvednutí, dáme vědět do e-mailu nebo smsky. 

Feedback Icon

Jaký je váš názor na Balíkovnu?

Jste s Balíkovnou spokojeni? Nebo pro nás máte nějaký námět na zlepšení?