Novinka

Pošli to dál

Balík jen za 65 Kč! Doručení do druhého dne, kamkoli chceš.

Balíkovna
Rychle

Rychle

Balík si vyzvednete běžně už druhý den. I dobírku zaplatíte online.
Jednoduše

Jednoduše

S kódem pro vyzvednutí se nestihnete ani rozkoukat a už jdete domů s balíkem.
Blízko

Blízko

Najdete nás v obchodě, trafice i na poště. Máme téměř 5 000 míst a další přibývají.

4 fakta

5 faktů o Balíkovně

Máš ji za rohem.
Kolem jedné z víc než
5 tisíc Balíkoven možná chodíš každý den.

Picture-1
  1. Stvořená pro nákupy
    v e-shopech
    . Objednáš
    a balík máš pod kontrolu.
    Na webu i v mobilu.

Picture 2
Vyzvedne i kámoška.
Nestíháš? Balík za tebe vyzvedne kdokoliv, komu předáš kód. 
Picture 3
Doručení do druhého dne.
Adresy nepotřebuješ,
všechno vyplníš online.
I rovnou zaplatíš.
Picture 4
Novinka
Najdeš ji i na Aukru.
Pssst. S ještě výhodnější
cenou 59 Kč za balík.
Picture 5
MapCZ

Jsme všude tam,
kde nás potřebujete mít.

Na poštách, v nákupáku i v trafice za rohem.
A také na prodejních místech SAZKA.
VYHLEDAT BALÍKOVNU

Ještě vás něco zajímá?

Stačí si na vašem oblíbeném e-shopu vybrat doručení Balíkovnou. Pokud tento způsob nenabízí, dejte nám o tom prosím vědět na podporaobchodu@cpost.cz a my se pokusíme dohodnout na spolupráci. Mezitím si můžete vybrat doručení Českou poštou a balík si přesměrovat pomocí Změny doručení online.

Balíkovnu mimo poštu provozujeme u některého z našich partnerů. Najdete ji třeba v prodejně potravin, papírnictví, trafice nebo drogerii. A nově také na vybraných prodejních místech SAZKA. Balíkovna na poště je speciální přepážka, kde si můžete balík rychle vyzvednout. Některé Balíkovny jsou i na poštách, které jsou provozovány našimi partnery. Říkáme jim Pošty Partner.

Nebojte, na vyzvednutí budete mít dostatek času. Počká na vás 7 kalendářních dní. Jakmile se bude blížit konec úložní doby, ještě vám dáme vědět do e-mailu nebo smsky. Úložní dobu vašeho balíku zjistíte ve Sledování balíku.  

Pomocí kódu pro vyzvednutí, který najdete v e-mailu nebo smsce. K tomu nám řeknete jméno adresáta nebo číslo zásilky.  
Pokud vyzvedáváte v Balíkovně na poště, možná narazíte na vyvolávací systém. Tam stačí zmáčknout tlačítko „Zrychlený výdej zásilek“ a zadat kód pro vyzvednutí. Na řadu se tak dostanete do pár minut. Na poštách můžete vyzvedávat i pomocí dokladu totožnosti. 
 

Určitě ano. Stačí mu předat kód pro vyzvednutí spolu se jménem adresáta nebo číslem balíku. Kód najdete v e-mailu nebo smsce.

Poslat něco z jedné Balíkovny do druhé není těžké. Vyplníte data na webu a online i zaplatíte, vytisknete si štítek a odnesete balík na kteroukoliv Balíkovnu. Jde to i bez štítku, když na balík napíšete podací kód a jméno adresáta, s tím si poradí na každé Balíkovně na poště.

Někdy se může stát, že vámi vybraná Balíkovna nemůže balík převzít. Například proto, že už je plná. Chceme, abyste měli balík co nejrychleji, a proto ho rovnou převezeme na nejbližší vhodnou poštu. Vy se tak nemusíte o nic starat. Informace o náhradním výdejním místě vám dáme vědět v smsce nebo e-mailu. Najdete je také ve Sledování balíku.

Bohužel to nejde. Balíkovny se nacházejí i na menších provozovnách s omezenou kapacitou skladu, proto potřebujeme, abyste si balík vyzvedli co nejrychleji do 7 kalendářních dní. Ale nebojte, pokud nestíháte, můžete předat kód pro vyzvednutí někomu, kdo balík převezme za vás.

Poštovné za odeslání balíku zaplatíte dopředu online. Dobírku zaplatíte v Balíkovně na poště kartou i hotově. V Balíkovně mimo poštu zaplatíte přes odkaz v e-mailu, že je balík připravený k vyzvednutí nebo v hotovosti na místě. Dobírku zaplatíte i ve sledování balíku pod tlačítkem zaplatit kartou.

Máme radost, že si naše služby oblíbilo takové množství zákazníků. Pro některé frekventované Balíkovny mimo poštu to může znamenat, že dočasně dojde k naplnění kapacity skladu. Abyste si balík mohli přesto vyzvednout, uložíme vám ho na nejbližší Balíkovnu na poště. To je ta, kam běžně chodíte i pro jiné zásilky.

Vyberte si Balíkovnu na poště, tam vám můžeme dostatečnou kapacitu skladů vždy zaručit. Navíc to tam funguje stejně rychle, jako v každé jiné Balíkovně a balíček si odnesete za pár minut, jak jste zvyklí.
Na velký poštách, kde jsou vyvolávací systémy, vás můžeme navíc přednostně obsloužit. Stačí  zmáčknout tlačítko „zrychlený výdej balíku“ a půjdete obratem na řadu.

Feedback Icon

Jaký je váš názor na Balíkovnu?

Jste s Balíkovnou spokojeni? Nebo pro nás máte nějaký námět na zlepšení?