UŽ VÁM TO DOŠLO?

Balíkovnu máte blíž, než si myslíte. Od září dalších
2 000 Balíkoven!

Balíkovna
Vyberte si svoji Balíkovnu
Rychle

Rychle

Balík si vyzvednete běžně už druhý den. I dobírku zaplatíte online.
Jednoduše

Jednoduše

S kódem pro vyzvednutí se nestihnete ani rozkoukat a už jdete domů s balíkem.
Blízko

Blízko

Balíkovnu najdete už nejen na poštách. Máme přes 4 500 výdejen a další přibývají.

4 fakta o Balíkovně

Další důvod k úsměvu.
V průběhu září nás najdete nově na všech poštách. Celkově vám nabídneme přes 4 500 výdejních míst. 
Picture-1
Dalekohled potřebovat nebudete. Svůj balík totiž můžete sledovat na webu i
v mobilní apce Pošta Online. 
Picture 2
Něco se chystá. Už na podzim začne Balíkovna fungovat v obou směrech. Nejen pro výdej, ale i odeslání balíků.
Picture 3
Nestíháte si pro balík skočit sami?
S kódem z e-mailu nebo SMS ho za vás může vyzvednout kdokoliv.
Picture 4
MapCZ

Jsme všude tam,
kde nás potřebujete mít.

Na poštách, v nákupáku i v trafice za rohem.
A také na prodejních místech SAZKA.
VYHLEDAT BALÍKOVNU

Ještě vás něco zajímá?

Jednoduše. Stačí si na vašem oblíbeném e-shopu vybrat doručení pomocí služby Balíkovna. Pokud tento způsob e-shop nenabízí, dejte nám prosím vědět na podporaobchodu@cpost.cz a my se zkusíme s e-shopem domluvit. Mezitím si můžete vybrat doručení Českou poštou a balík si do Balíkovny přesměrovat pomocí Změny doručení online na stránkách České pošty.

Balíkovnu mimo poštu provozujeme u některého z našich partnerů. Najdete ji třeba v prodejně potravin, papírnictví, trafice nebo drogerii. A nově také na vybraných prodejních místech SAZKA. Balíkovna na poště je speciální přepážka, kde si můžete balík rychle vyzvednout. Některé Balíkovny jsou i na poštách, které jsou provozovány našimi partnery. Říkáme jim Pošty Partner.

Nebojte, na vyzvednutí budete mít dostatek času. Počká na vás 7 kalendářních dní. Jakmile se bude blížit konec úložní doby, ještě vám dáme vědět do e-mailu nebo smsky. Úložní dobu vašeho balíku zjistíte ve Sledování balíku.  

Pomocí kódu pro vyzvednutí, který najdete v e-mailu nebo smsce. K tomu nám řeknete jméno adresáta nebo číslo zásilky.  
Pokud vyzvedáváte v Balíkovně na poště, možná narazíte na vyvolávací systém. Tam stačí zmáčknout tlačítko „Zrychlený výdej zásilek“ a zadat kód pro vyzvednutí. Na řadu se tak dostanete do pár minut. Na poštách můžete vyzvedávat i pomocí dokladu totožnosti. 
 

Určitě ano. Stačí mu předat kód pro vyzvednutí spolu se jménem adresáta nebo číslem balíku. Kód najdete v e-mailu nebo smsce.

Zatím ne, ale pracujeme na tom.

Někdy se může stát, že vámi vybraná Balíkovna nemůže balík převzít. Například proto, že už je plná. Chceme, abyste měli balík co nejrychleji, a proto ho rovnou převezeme na nejbližší vhodnou poštu. Vy se tak nemusíte o nic starat. Informace o náhradním výdejním místě vám dáme vědět v smsce nebo e-mailu. Najdete je také ve Sledování balíku.

Bohužel to nejde. Balíkovny se nacházejí i na menších provozovnách s omezenou kapacitou skladu, proto potřebujeme, abyste si balík vyzvedli co nejrychleji do 7 kalendářních dní. Ale nebojte, pokud nestíháte, můžete předat kód pro vyzvednutí někomu, kdo balík převezme za vás.

V Balíkovně na poště to jde hotově nebo kartou. V Balíkovně u našich partnerů můžete zaplatit hotově nebo přímo přes odkaz v e-mailovém avízu, jakmile vám napíšeme, že je balík připravený k vyzvednutí. Můžete si ho také vyhledat ve Sledování balíku a kliknout na „Zaplatit kartou“.

Feedback Icon

Jaký je váš názor na Balíkovnu?

Jste s Balíkovnou spokojeni? Nebo pro nás máte nějaký námět na zlepšení?